ÇALIŞTAYLARIMIZ SEMİNERLERLE BESLENECEK!

II. Ulusal Lisansüstü Mekânsal Çalışmalar Sempozyumu kapsamında düzenlediğimiz çalıştaylar serisinde birbirinden değerli isimlerle gerçekleştireceğimiz seminerler YouTube üzerinden canlı yayımlanacak.

Yazar Fuat Sevimay’ın, 20 Eylül Pazartesi günkü “Nasıl Yazmalı? I” çalıştayı bünyesinde “Edebi Metin Yazma” başlığıyla vereceği semineri izlemek için 14.30’da MSGSÜ Şehir ve Bölge Planlama Bölümü YouTube kanalında buluşalım!

Prof. Dr. Fuat Ercan’ın, 21 Eylül Salı günkü “Nasıl Yazmalı? II” çalıştayı bünyesinde “Akademik Metin Yazma” başlığıyla vereceği semineri izlemek için 14.30’da MSGSÜ Şehir ve Bölge Planlama Bölümü YouTube kanalında buluşalım!

Editör Duygu Paçalı’nın, 21 Eylül Salı günkü “Nasıl Yazmalı? II” çalıştayı bünyesinde “Uluslararası Akademik Dergilerde Yayın Yapmak” başlığıyla vereceği semineri izlemek için 18.30’da MSGSÜ Şehir ve Bölge Planlama Bölümü YouTube kanalında buluşalım!

Doç. Dr. Dikmen Bezmez’in, 22 Eylül Çarşamba günkü “Nasıl Yazmalı? III” çalıştayı bünyesinde “Literatür Tarama Deneyimleri” başlığıyla vereceği semineri izlemek için 14.30’da MSGSÜ Şehir ve Bölge Planlama Bölümü YouTube kanalında buluşalım!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s